Laminam

O firmie

Firma FOCUS Dariusz Duda www.focus-stones.pl została założona w 1995 roku. Właściciel firmy swoje doświadczenie w zakresie obróbki i montażu kamienia naturalnego zdobywał współpracując z wieloma znanymi firmami. Brał czynny udział w wykonywaniu bardzo prestiżowych projektów, do których można zaliczyć:

  • MSZ
  • Milenium plaza
  • Babka Tower
  • Ambasada chińska
  • Centrum Olimpijskie
Zajmujemy się wykonywaniem elementów wystroju wnętrz takich jak: parapety okienne, blaty kuchenne i łazienkowe, kominki, schody, posadzki, elewacje z kamienia naturalnego. Usługi robót kamieniarskich świadczymy w szerokim zakresie od sprzedaży elementów kamiennych, po kompleksowe realizacje z projektowaniem, obmiarem, doradztwem, przygotowaniem materiału, transportem, montażem oraz konserwacją.
Zajmujemy się również importem kamienia, a w szczególności marmuru, granitu i piaskowca. Główne kierunki importu to: Hiszpania, Turcja i Indie, w zależności od potrzeb i gustów klientów.
Oferujemy kamień zarówno w slabach, czyli gotowych płytach ciętych z bloków z przeznaczeniem do dalszej obróbki, jak i również w płytkach w różnych wymiarach i grubościach.
Firma wyposażona jest w maszyny i urządzenia do obróbki kamienia, dzięki czemu może zaoferować klientom szeroką gamę wyrobów o najwyższych standardach technicznych i jakościowych.
Dzięki wysokiemu poziomowi parku technicznego jak i doświadczonej kadrze wysoko wykwalifikowanych pracowników, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu naszego klienta.

Firma nasza jednocześnie prowadzi działalność developerską pod marką Focus Development. Pełna oferta budowanych osiedli znajduje się na stronie: