Współpraca z architektami i projektantami wnętrz

W ramach naszej poszerzającej się bezustannie oferty regularnie podejmujemy współpracę z architektami i projektantami wnętrz.
W ciągu 23 lat działalności przedsiębiorstwa produkcyjno-montażowego wypracowaliśmy model współpracy, który wyróżnia Focus Stones na tle konkurencyjnych firm. Nasz złożony z wysokiej klasy specjalistów zespół doradza Klientom nie tylko w zakresie kamieniarstwa, ale także służy radą w tematach ogólnobudowlanych. Wszechstronna i bezustannie pogłębiana wiedza naszych inżynierów gwarantuje realizację projektu na najwyższym poziomie oraz z dbałością o usługi takie jak odpowiednie przygotowanie podłoża czy izolacji.

Nowoczesne rozwiązania i dbałość o detal

We współczesnym świecie jedyną stałą jest zmiana, co sprawia, że konieczny jest bezustanny rozwój i chęć doskonalenia umiejętności. Nasi pracownicy biorą udział w szkoleniach i seminariach na całym świecie, aby wyprzedzać trendy na lokalnym rynku i orientować się w najnowocześniejszych rozwiązaniach technicznych, zarówno pod względem teorii jak i praktyki.

Podczas realizacji projektów wykorzystujemy zarówno najnowsze oprogramowanie jak i sprawdzone i nie bez powodu popularne narzędzia (np. AutoCad). Biegłość w ich obsłudze sprawia, że możemy zaoferować znacznie krótszy niż konkurencyjne firmy czas wykonania skomplikowanych elementów. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów na każdym etapie realizacji, dlatego oferujemy im także bezpłatne konsultacje specjalistyczne i techniczne w ramach współpracy.

Dzięki rozbudowanemu parkowi maszyn wszystkie zlecenia realizujemy samodzielnie, co pozwala Focus Stones kontrolować cały proces i oferować najwyższą jakość świadczonych usług.

Zapraszamy do współpracy!

Współpraca z Focus Stones oznacza dla Państwa klientów dostęp do materiałów wykończeniowych niedostępnych na polskim rynku. Jako importer kamieni z całego świata mamy stałych dostawców, którzy zaopatrują nas w wysokiej klasy surowce, a nasi pracownicy bacznie nadzorują cały proces produkcyjny od samego momentu wybrania bloku kamiennego poprzez wycięcie slabów aż do zakończenia produkcji i montażu.

Współpracujących z nami architektów i projektantów wnętrz zaopatrujemy także w bezpłatne wzorniki i próbki wybranych kolorów. Wszystko po to, aby finalny efekt był jak najbliższy ideałowi!

FOCUS Dariusz Duda
Trakt Brzeski 86A,
05-070 Sulejówek
+48 22 401 04 40

© 2021 COPYRIGHT MIGAN