Laminam

Firma Laminam jest najstarszym producentem spieków kwarcowych. W 2001 roku powstała pierwsza fabryka, gdzie najlepsi designerzy tworzyli oryginalne wzory płyt, które miały cieszyć oko swoich konsumentów. Naturalne składniki, niesamowita wytrzymałość płyt oraz nowoczesny design spowodował to, że płyty Laminam szybko stały się hitem w środowisku architektonicznym oraz  projektanckim.

Płyty Laminam to w 100% naturalny materiał, który nie emituje szkodliwych substancji przy kontakcie z wodą lub powietrzem. Płyty ze spieku kwarcowego są higieniczną powierzchnią, dzięki czemu nie musisz się martwić o codzienne sprzątanie.

      Dzięki temu, że płyty Laminam nie posiadają nawet mikro por w strukturze płyty, bakterie oraz grzyb nie mają możliwości się dostać do środka płyty.

      Spieki kwarcowe Laminam są niezwykle odporne na zarysowania, plamienie, ścieranie, uderzenia, szoki termiczne, odporne na promieniowanie UV oraz są mrozoodporne! Nie ma na rynku bardziej trwałego materiału.

       Dodatkowo nie ważne gdzie chcesz zastosować płyty Laminam, w środku budynku lub na zewnątrz, spieki kwarcowe poradzą sobie ze wszystkimi warunkami atmosferycznymi.

 Jeśli chcesz zrobić remont raz, a porządnie, to ten materiał jest najlepszym rozwiązaniem! Wyślij do nas projekt, a my pomożemy ci z wyceną. Gwarantujemy najlepszą jakość nie tylko materiału, ale również usług.

Zapraszamy serdecznie!