Posadzka ze spieku kwarcowego Laminam Bianco Statuario Venato

"Posadzka z Bianco Statuario Venato połączona z ozdobną ramką" to opis stylowej i eleganckiej podłogi wykonanej ze spieku kwarcowego o nazwie Bianco Statuario Venato. Materiał ten  charakteryzuje się jasną, białą bazą z widocznymi żyłkami i smugami w kolorze szarego lub ciemniejszego odcienia. Jest to popularny wybór do luksusowych wnętrz ze względu na swoją wyjątkową estetykę i trwałość.

Dodatkowo, ozdobna ramka z granitu Nero Assoluto sugeruje, że podłoga została ozdobiona lub wykończona z wykorzystaniem wzoru ramki, który może być wykonany z tego samego lub innego materiału, takiego jak marmur,  granit, drewno czy metal. Ramka może być umieszczona na obrzeżach podłogi, dodając jej charakteru i podkreślając elegancję całości.

Taki rodzaj podłogi jest często wybierany do ekskluzywnych przestrzeni, takich jak lobby hotelowe, sale bankietowe, reprezentacyjne rezydencje czy inne miejsca, gdzie estetyka i prestiż są kluczowe.

blat granitowy kuchenny z granitu kamienia marmurowy marmuru łazienkowy, producent blatów elementów naturalnego wyrobów, blaty granitowe kuchenne marmurowe do kuchni, podłoga granitowa marmurowa, podświetlane podłogi łazienkowe, hurtownia, schody zewnętrzne, import, nowoczesna łazienka, podświetlany kamień onyx, serwis, fronty, cięcie wodą, kuchnia efekt, marmur w łazience, łazienki, brazylijski kwarcyt, brazylijska patagonia, brazylijskie crystallo, polerowanie, wyspa, posadzka kamienna, elewacja

Copyright © 2023 Focus Stones | Projekt i wykonanie MIGAN
Polish English