Współpraca z architektami i projektantami wnętrz

W ramach naszej poszerzającej się bezustannie oferty regularnie podejmujemy współpracę z architektami i projektantami wnętrz.
W ciągu 23 lat działalności przedsiębiorstwa produkcyjno-montażowego wypracowaliśmy model współpracy, który wyróżnia Focus Stones na tle konkurencyjnych firm. Nasz złożony z wysokiej klasy specjalistów zespół doradza Klientom nie tylko w zakresie kamieniarstwa, ale także służy radą w tematach ogólnobudowlanych. Wszechstronna i bezustannie pogłębiana wiedza naszych inżynierów gwarantuje realizację projektu na najwyższym poziomie oraz z dbałością o usługi takie jak odpowiednie przygotowanie podłoża czy izolacji.

Nowoczesne rozwiązania i dbałość o detal

We współczesnym świecie jedyną stałą jest zmiana, co sprawia, że konieczny jest bezustanny rozwój i chęć doskonalenia umiejętności. Nasi pracownicy biorą udział w szkoleniach i seminariach na całym świecie, aby wyprzedzać trendy na lokalnym rynku i orientować się w najnowocześniejszych rozwiązaniach technicznych, zarówno pod względem teorii jak i praktyki.

Podczas realizacji projektów wykorzystujemy zarówno najnowsze oprogramowanie jak i sprawdzone i nie bez powodu popularne narzędzia (np. AutoCad). Biegłość w ich obsłudze sprawia, że możemy zaoferować znacznie krótszy niż konkurencyjne firmy czas wykonania skomplikowanych elementów. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów na każdym etapie realizacji, dlatego oferujemy im także bezpłatne konsultacje specjalistyczne i techniczne w ramach współpracy.

Dzięki rozbudowanemu parkowi maszyn wszystkie zlecenia realizujemy samodzielnie, co pozwala Focus Stones kontrolować cały proces i oferować najwyższą jakość świadczonych usług.

Zapraszamy do współpracy!

Współpraca z Focus Stones oznacza dla Państwa klientów dostęp do materiałów wykończeniowych niedostępnych na polskim rynku. Jako importer kamieni z całego świata mamy stałych dostawców, którzy zaopatrują nas w wysokiej klasy surowce, a nasi pracownicy bacznie nadzorują cały proces produkcyjny od samego momentu wybrania bloku kamiennego poprzez wycięcie slabów aż do zakończenia produkcji i montażu.

Współpracujących z nami architektów i projektantów wnętrz zaopatrujemy także w bezpłatne wzorniki i próbki wybranych kolorów. Wszystko po to, aby finalny efekt był jak najbliższy ideałowi!

blat granitowy kuchenny z granitu kamienia marmurowy marmuru łazienkowy, producent blatów elementów naturalnego wyrobów, blaty granitowe kuchenne marmurowe do kuchni, podłoga granitowa marmurowa, podświetlane podłogi łazienkowe, hurtownia, schody zewnętrzne, import, nowoczesna łazienka, podświetlany kamień onyx, serwis, fronty, cięcie wodą, kuchnia efekt, marmur w łazience, łazienki, brazylijski kwarcyt, brazylijska patagonia, brazylijskie crystallo, polerowanie, wyspa, posadzka kamienna, elewacja

Copyright © 2023 Focus Stones | Projekt i wykonanie MIGAN
Polish English