Showroom Kamieni Podświetlanych

Podświetlane kamienie na blatach, ścianach i posadzkach.

Pragnąc zaprezentować szerszemu gronu odbiorców innowacyjny koncept, jakim są realizacje z systemem podświetlenia, stworzyliśmy unikatowe miejsce na mapie nie tylko Polski, ale całej Europy. W Showroomie Kamieni Podświetlanych prezentujemy wyselekcjonowane kamienie naturalne przepuszczające światło i wyróżniające się dzięki temu niezwykłym efektem estetycznym.

COZY
Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tej szczególnej cechy wybranych kamieni naturalnych, które w połączeniu z opracowaną od początku do końca przez naszych specjalistów technologią podświetlenia zmieniają się niemal nie do poznania. W showroomie znajdą Państwo elementy wykończenia i dekoracyjne dodatki do domu, które zmieniają sposób postrzegania tego wyjątkowego surowca.
COZY
Sterowalne źródło światła wydobywa z blatów, ścian, podłóg schodów, kloszy lamp i wielu innych elementów użytkowych feerię odcieni, podkreślając naturalne piękno kamienia. Jako lider w segmencie tego rodzaju realizacji oferujemy Państwu możliwość dokonania oceny naszych możliwości oraz rzadką okazję obejrzenia na żywo efektów zastosowania technologii podświetlania kamienia, do niedawna nieosiągalną dla klientów.
COZY

W Showroomie Kamieni Podświetlanych mogą Państwo umówić się z naszymi przedstawicielami celem prezentacji rodzajów kamieni oraz mozliwości ich podświetlania. Oferujemy również możliwość zorganizowania spotkań architektów z klientami.

Zapraszamy!

ADRES:

Domoteka, Malborska 41, 03-286 Warszawa
tel. +48609147609

poniedziałek - sobota:  10.00 - 21.00
niedziela handlowa: 10.00 - 19.00

 

COZY
blat granitowy kuchenny z granitu kamienia marmurowy marmuru łazienkowy, producent blatów elementów naturalnego wyrobów, blaty granitowe kuchenne marmurowe do kuchni, podłoga granitowa marmurowa, podświetlane podłogi łazienkowe, hurtownia, schody zewnętrzne, import, nowoczesna łazienka, podświetlany kamień onyx, serwis, fronty, cięcie wodą, kuchnia efekt, marmur w łazience, łazienki, brazylijski kwarcyt, brazylijska patagonia, brazylijskie crystallo, polerowanie, wyspa, posadzka kamienna, elewacja

Copyright © 2023 Focus Stones | Projekt i wykonanie MIGAN
Polish English