Showroom Laminam

Serdecznie zapraszamy Państwa do Showroomu spieków kwarcowych Laminam, który znajduje się w nowoczesnym, ekologicznym biurowcu Eurocentrum w Warszawie.

Showroom Laminam to pierwszy tego rodzaju salon w Polsce, a nad jego efektowną oprawą pracował zespół utalentowanych specjalistów, m.in. z biura architektonicznego JWM Architekci (oprawa wizualna)  oraz pracownicy Focus Stones (wykończenie i rozwiązania techniczne).

COZY

To wyjątkowe miejsce dostępne jest dla odwiedzających 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę dzięki systemowi indywidualnej kontroli dostępu – tak, także w środku nocy! Na wszystkich zainteresowanych czeka tu ekspozycja składająca się ze starannie wyselekcjonowanych płyt ze spieków kwarcowych w pełnym formacie 3x1 m oraz – w godzinach pracy - przeszkoleni konsultanci, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i w razie potrzeby doradzą odpowiednie rozwiązanie. Ale to jeszcze nie wszystko!

Showroom Laminam to również otwarta przestrzeń do pracy, zaprojektowana z myślą o spotkaniach architektów lub montażystów z klientami.

COZY

ADRES:

Al. Jerozolimskie 132, 02-305 WARSZAWA (budynek Eurocentrum - Delta)

COZY
blat granitowy kuchenny z granitu kamienia marmurowy marmuru łazienkowy, producent blatów elementów naturalnego wyrobów, blaty granitowe kuchenne marmurowe do kuchni, podłoga granitowa marmurowa, podświetlane podłogi łazienkowe, hurtownia, schody zewnętrzne, import, nowoczesna łazienka, podświetlany kamień onyx, serwis, fronty, cięcie wodą, kuchnia efekt, marmur w łazience, łazienki, brazylijski kwarcyt, brazylijska patagonia, brazylijskie crystallo, polerowanie, wyspa, posadzka kamienna, elewacja

Copyright © 2023 Focus Stones | Projekt i wykonanie MIGAN
Polish English