Laminam

  • Start
  • Współpraca z architektami

Drogi architekcie i projektancie wnętrz!

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami, czyli z firmą Focus.

Przez 23 lata prowadzenia firmy produkcyjno-montażowej wypracowaliśmy unikalny model współpracy, który z pewnością wyróżnia nas spośród firm z naszej branży. Nasza ekipa pomoże ci nie tylko w sprawach kamieniarskich, ale również doradzi w zakresie ogólnobudowlanym. Tak szeroka wiedza naszych inżynierów sprawi, że projekt końcowy będzie dokładny w najmniejszym szczególe. Z nami możesz się nie martwić o poprawne przygotowanie podłoża bądź izolacji, zrobimy to za ciebie.

Technologie zmieniają się coraz szybciej, dlatego nasi pracownicy biorą udział w szkoleniach oraz seminariach na całym świecie, żeby w swojej codziennej pracy wykorzystywać najnowszy sprzęt oraz rozwiązania techniczne.

Pracujemy zarówno na nowoczesnym oprogramowaniu, jak i na klasycznym (np.AutoCad). Dzięki nowoczesnym programom znacznie skracamy czas przygotowania trudnych elementów. Konsultacje specjalistyczne oraz techniczne są swoistym gratisem przy współpracy z nami.

Dzięki temu, że firma Focus posiada mnóstwo sprzętu, wszystkie zlecenia realizujemy sami. To pozwala całkowicie kontrolować proces oraz uzyskujemy najlepszą jakość usług.

Podejmując z nami współpracę, zaopatrzymy twoich klientów w materiały, które są niedostępne na rynku polskim. Importujemy kamienie prawie z całego świata, dzięki zaufanym dostawcom. Nasi pracownicy nadzorują także cały proces produkcyjny od momentu wybrania bloku kamienia, poprzez wycięcie slabów, aż do ostatniej chwili, gdy powstaje gotowy produkt i jego montaż.

Żeby było ci jeszcze łatwiej podejmować decyzje co do materiałów, podzielimy się z tobą kompletem bezpłatnych próbek wybranych kolorów. Bardzo nam zależy na dobrym samopoczuciu klienta i zawsze staramy się zrobić wszystko, co jest w naszej mocy.

Serdecznie zapraszamy!