Laminam

Antypoślizgowe płyty Laminam.

Seria płyt Tredi ze spieku kwarcowego Laminam była stworzona z troską o bezpieczeństwo. Płyty Laminam Tredi Carbonio i Tredi Basalto posiadają najwyższą z możliwych klas antypoślizgowości.

Płyty ze spieku kwarcowego Laminam Tredi stanowią idealne rozwiązanie dla schodów, okładziny tarasów a nawet dla basenów. Nawet w najbardziej wilgotnym pomieszczeniu ryzyko poślizgnięcia się spada praktycznie do zera.

Seria Tredi od Laminam posiada tylko dwa kolory, aczkolwiek te kolory można dopasować do każdego wnętrza nie zaburzając ogólnej stylistyki.

Płyty ze spieku kwarcowego Laminam w odsłonie Tredi mają format 3000x1000mm i występują w dwóch grubościach – 3,5mm oraz 5mm. To oznacza, że można użyć te płyty nie tylko na posadzkach, ale również na ścianach bądź okładzinach mebli. Niepowtarzalna faktura płyt sprawi wrażenie, że ściany w twoim wnętrzu jest ozdobione dobrej jakości tkaniną.

          

Laminam dba o swoich klientów i ich rodziny. Teraz możesz nie bać się, że twoje dziecko się pośliźnie i rozbije kolanko. Nie są potrzebne już specjalne kapcie, żeby twój dom nie był jak „lodowisko”. Wystarczy zamontować płyty ze spieku kwarcowego Laminam serii Tredi i twój dom uzyska najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Zadzwoń lub napisz do nas i pomożemy ci od strony technicznej.

Polecamy!