Laminam

Futurystyczne meble z Laminam

Coraz bardziej popularnymi stają się minimalistyczne meble o nietypowym kształcie. Dzięki cienkim płytom Laminam możesz mieć nowoczesny mebel według własnego projektu. Oprócz niepowtarzalnego wyglądu w gratisie dostaniesz wyjątkową trwałość materiału! Płyty ze spieku kwarcowego Laminam wzbudzą twoją wyobraźnie, ponieważ duży format płyt (3240x1620mm) daje naprawdę olbrzymie możliwości. Grube i ciężkie stoły zawsze stanowiły problem logistyczny a dodatkowo zagracały przestrzeń. Posiadając stół ze spieku kwarcowego Laminam, więcej nie będziesz o to się martwił. A nawet jeśli uwielbiasz swój stary mebel, który ma w sobie wartość emocjonalną, zawsze możesz pokryć istniejący stół płytą ze spieku kwarcowego Laminam, który teraz świetnie się wpasuje do twojego wnętrza.

Stół do jadalni, biurko, stolik kawowy i wiele innych mebli może teraz mieć wyjątkowy wygląd dzięki Laminam. Szeroki wybór kolorów pozwoli ci znaleźć tę jedyną płytę, która będzie cieszyła twojego około przez dłuższy czas. Ponadto, płyty Laminam są wyjątkowo trwałe. To jest na 100% naturalny materiał, który również nadaje się do poddania recyklingowi. Kupując mebel ze spieku kwarcowego Laminam nie tylko dbasz o dobry wygląd swojego wnętrza, ale również dbasz o ekologię.

Nadal nie jesteś przekonany? Napisz do nas, a my pomożemy ci z projektem i opowiemy o wszystkich szczegółach technicznych.