Laminam

Kominki z kamienia naturalnego.

Salon z kominkiem jest jednym z najbardziej przytulnych pomieszczeń w całym domu. Przy kominku często zbierają się rodzina i przyjaciele. Zawsze można miło spędzić czas patrząc na ogień, trzymając w dłoni lampkę dobrego wina. Bardzo ważne jest zadbanie o dobry wygląd kominka. Coraz częściej stosuje się dekoracyjną obudowę kominka, żeby całe wnętrze wyglądało spójnie.

Firma Focus poleca kamień naturalny jako obudowę kominka. Takie zastosowanie kamienia ma wiele zalet, na przykład szeroki wybór kolorów i tekstur. Dużą popularnością cieszą się marmury, które dodają klasycznego wyglądu. W naszej ofercie można je znaleźć w różnych odcieniach – białe, beżowe, czarne, a nawet czerwone oraz zielone. Również ładnie prezentują się Onyxy, które mają żylastą strukturę i przepuszczają światło.

Atutem kamienia naturalnego jest również to, że można uzyskać praktycznie dowolną teksturę. Kamień można wypolerować, wyszlifować, bądź zostawić jego naturalną lekko-chropowatą powierzchnię.

Warto jednak pamiętać, że kamień naturalny jest dość delikatnym materiałem, który potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Impregnacja oraz prawidłowe czyszczenie sprawią, że kominek będzie ładnie się prezentował przez wiele lat.

Aby uzyskać więcej informacji, napisz lub zadzwoń do nas.

Na naszej stronie internetowej możesz się zapoznać z ofertą kamieni naturalnych.

Zapraszamy do współpracy!