Laminam

Schody z naturalnego kamienia.

Schody stanowią bardzo ważny element wystroju wnętrza. Zazwyczaj zajmują centralną część parteru, co sprawia, że wchodząć do domu od razu zwracamy na nie uwagę. Dlatego tak bardzo ważne jest dopasowanie schodów do całego wnętrza oraz zadbanie o ich dobry wygląd. Chcemy zaprezentować wam przepiękne schody z kamienia naturalnego. Mając tak szlachetny materiał w głównej części domu, całe twoje wnętrze będzie wyglądało wyjątkowo. Ponadto, szeroki wybór kolorów i tekstur sprawi, że bez problemu znajdziesz coś dla siebie.

Warto również pamiętać o tym, że oprócz wyglądu, schody muszą być wygodne oraz funkcjonalne. Zalecamy starannie przemyśleć, jaka tekstura kamienia pojawi się w twoim wnętrzu.

 

Coraz częściej jako materiał na schody wewnętrzne wybiera się marmur, ponieważ idealnie dopasowuje się nawet do bardzo nowoczesnego stylu. Bardziej klasyczny wygląd mogą dodać rzeźby na kamieniu, poręcze, bądź inne elementy dekoracyjne.

Schody z kamienia naturalnego to inwestycja na wiele lat, dlatego tak bardzo ważnym elementem jest prawidłowe czyszczenie oraz pielęgnacja kamienia. U nas będziesz mógł zakupić wszystkie niezbędne środki, które sprawią, że twoje schody oraz inne elementy z kamienia naturalnego będą wyglądać rewelacyjnie.

Czekamy na ciebie!