O firmie

Od niemal 30 lat Focus Stones łączy rzemieślniczą tradycję kamieniarską i futurystyczną wizję. Korzystając z wiedzy zgromadzonej przez pokolenia specjalistów, sięga jednocześnie po nowoczesne rozwiązania, dając w ten sposób nowe życie ginącemu zawodowi. Doświadczenia zdobyte przez właściciela marki w międzynarodowym środowisku sprawiły, że to właśnie Focus Stones stało się motorem zmiany na polskim rynku, mocno oddziałując na środowisko zawodowe.

U podstaw działalności firmy stoi pasja: fascynacja naturą i energią drzemiącą w pochodzących z niej materiałach. Wieloletnie doświadczenie, zaangażowany zespół wysokiej klasy specjalistów i nowatorskie podejście do surowca i jego obróbki sprawiają, że Focus Stones wyprzedza trendy technologiczne i konsumenckie, bezustannie podejmując nowe wyzwania i realizując projekty odpowiadające wizji Klienta.

Dariusz Duda, założyciel i CEO Focus Stones, jest polskim reprezentantem Związku Kamieniarskiego na scenie międzynarodowej. Na swoim koncie ma liczne wystąpienia na konferencjach, wykłady i szkolenia. To właśnie jemu branża zawdzięcza wprowadzenie do krajowej oferty spieków kwarcowych. Dzięki trafnemu rozpoznaniu tendencji polski rynek stał się unikatowy w globalnej perspektywie – tylko w Polsce produkcją i obróbką wielkoformatowych płyt ceramicznych zajmuje się branża kamieniarska, czerpiąc z tego ogromne korzyści.

Co nas wyróżnia?

Focus Stones wyróżnia się na konkurencyjnym rynku bogatą ofertą obejmującą kompleksowe usługi i zastosowanie nowoczesnych technologii. Naszą specjalnością jest innowacyjne łączenie systemów oświetlenia z kamiennym surowcem, czego wynikiem jest niewidoczne źródło światła przy maksymalnej redukcji grubości blatów. Zaawansowane rozwiązania z zakresu elektryki, cięcie precyzyjne i polerowanie gwarantują unikatowy efekt.

Łączenie różnych materiałów przez podwykonawcę specjalizującego się w kamieniarstwie jest rozwiązaniem niestandardowym i oferowanym przez nielicznych – zarówno na rodzimym jak i międzynarodowym rynku. Dla Focus Stones to jednak dopiero początek: plany firmy na przyszłość obejmują rozwój w kierunku łączenia kamienia z metalem i drewnem.

Focus Stones zawdzięcza pozycję lidera na polskim rynku nie tylko innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, ale także przekraczaniem granic branży. Chętnie angażujemy się w projekty artystyczne, inicjujemy współprace z artystami i tworzymy na ich potrzeby obiekty oraz instalacje, testując tym samym swoje możliwości i poszerzając ich zakres.

blat granitowy kuchenny z granitu kamienia marmurowy marmuru łazienkowy, producent blatów elementów naturalnego wyrobów, blaty granitowe kuchenne marmurowe do kuchni, podłoga granitowa marmurowa, podświetlane podłogi łazienkowe, hurtownia, schody zewnętrzne, import, nowoczesna łazienka, podświetlany kamień onyx, serwis, fronty, cięcie wodą, kuchnia efekt, marmur w łazience, łazienki, brazylijski kwarcyt, brazylijska patagonia, brazylijskie crystallo, polerowanie, wyspa, posadzka kamienna, elewacja

Copyright © 2023 Focus Stones | Projekt i wykonanie MIGAN
Polish English